Portfele internetowe część 2

Kilka tygodni temu na blogu przedstawiłem 5 najpopularniejszych portfeli internetowych. Ich zalety i wady, oraz krótką charakterystykę.

W dzisiejszym wpisie pochylimy się nad kolejnym. Powstały w 2016 roku Jeton, bo o nim właśnie mowa, w ciągu kilku lat zyskał sobie wielu zwolenników.

Brytyjska technologia branży finansowej

Podczas wyboru odpowiedniego portfela, kierujemy się bardzo często opiniami innych, jednocześnie sprawdzając wszystkie możliwe opcje, które dany e-wallet nam oferuje. Jeton zrzeszył już grubo ponad milion użytkowników w ponad 200 krajach

Same te liczby świadczą o popularności, a więc również o zadowoleniu klientów. To wygodny, łatwy w obsłudze system płatności. Możemy dokonywać transakcji bezgotówkowych, przesyłając pieniądze znajomych, czy składając depozyt do witryn.

Założenie konta jest bezpłatne a sama obsługa łatwa i dostępna w kilku językach w tym również w języku polskim.

Dlaczego Jeton?

Analizując wszystkie za i przeciw nie miałem problemu aby wymienić zalety portfela. Przede wszystkim bezpieczeństwo. Ochrona danych i pieniędzy szyfrowane jest za pomocą protokołu PCI-DSS level 1. Oznacza to, że obsługa Jeton w ekspresowym tempie alarmuje w przypadku jakiejś podejrzanych aktywności. Nie ma obaw o kradzież danych osobowych czy pieniędzy z karty.

Pełna dyskrecja. Zlecając płatność poprzez Jeton mamy świadomość, że transakcje są niemal anonimowe. Nikt niepowołany nie otrzyma informacji gdzie i za co płacisz i jakich transakcji dokonujesz.

Karta przedpłacona - kolejna wartość dodana. Zdecydowanie Jeton ma przewagę nad tymi portfelami, które takiej opcji nie posiadają. Krótki czas oczekiwania na środki, elastyczność, prostota obsługi i intuicyjność sprawiły, że Jeton stał się bardzo popularny.

Jeden portfel - wiele możliwości

Tak jak w przypadku wielu innych portfeli, ten również zasilimy poprzez Trustly, Przelewy24, PayU czy kartę debetową/kredytową. Opcja transakcji poprzez Jeton dostępna jest u wielu bukmacherów (kasyn) między innymi u: 1xbet, Betwinner, Betsafe, 22BET czy też Db-bet, a z biegiem czasu coraz więcej bukmacherów będzie posiadać możliwość wpłat i wypłat poprzez ów cyfrowy portfel.

Jeton to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą połączyć prostotę, szybkość i dyskrecję w jedno.

Dodatkowo posiada program lojalnościowy z nagrodami dla aktywnych.

Miłośnicy kasyno cenią sobie Jeton za transakcje środków poza instytucjami bankowymi oraz za ekspresowy transfer naszej gotówki.

Czy posiadacie aktywne konto tego portfela? Podzielcie się opinią w komentarzach na stronie lub na grupie FB. Chętnie poznam Wasze zdanie.

Dodaj komentarz