Sprawdź jak poszło mi z typowaniem w 2 kwartale 2021 roku! Zastanawiasz się jaka była skuteczność moich gotowych kuponów? Poniżej wszystkie moje typy, zarówno te udane jak i te nieudane.

Sprawdź jakimi kuponami rozpoczęliśmy 2 kwartał 2021 roku.
Gotowy kupon na 28 kwietnia 2021

28.04.2021

Propozycje live podawane są na bazie aktualnych statystyk, cash flow na giełdzie brytyjskiej oraz ruchów kursów na giełdach azjatyckich. Podaję nie tylko najbardziej topowe ligi, również w dużej mierze są to ligi krajów Ameryki Południowej i Środkowej, krajów azjatyckich i niższe ligi europejskie, w tym przypadku 3cia liga chorwacka.

Gotowy kupon z 27.04.2021

27.04.2021

Alcaraz to wschodząca gwiazda światowego tenisa, sam Rafael Nadal pochlebnie wypowiada się o swoim młodszym koledze z Hiszpanii. Mączka to nawierzchnia, którą Alcaraz lubi najbardziej. W kwalifikacjach pokonał innego Hiszpana – Tabernera. Nie jest to oczywiście taki poziom jaki prezentuje sobą Cilić, niemniej upatruję tutaj małej niespodzianki na rzecz dużo młodszego i ogranego na mączce rywala Marina. Z kolei w szachach, którymi interesuję się już od około roku i znam całą światową czołówkę, Hikaru Nakamura podejmie Wietnamczyk Le Quang Liema. Oponent Amerykanina nie znajduje się nawet w pierwszej 30stce rankingu FIDE, jest graczem dosyć zachowawczym – nie lubi atakować. Amerykanin natomiast to top 1 szachów internetowych, znany szachowy streamer, mający za sobą wygrane z najlepszymi z najlepszych, w tym z Magnusem Carlsenem, Firoują czy Wesleyem So. Jak dla mnie będzie to raczej jednostronny pojedynek ze wskazaniem na Nakamurę. To dobry typ na gotowy kupon.

Typy na dziś z 22 kwietnia 2021

22.04.2021

Trafne typy na dziś? Popularny MVJ po ostatnich zawirowaniach w życiu osobistym wraca do lepszej formy – ostatnie 3 mecze wygrał bez większych przeszkód właśnie z dzisiejszym przeciwnikiem, Jamesem Wadem i z Van Den Bergh’em. Michael, jeśli będzie nadal skuteczny na dublach, powinien poradzić sobie z dużo słabiej notowanym przeciwnikiem.

21.04.2021

W tym przypadku uważam, że drugie miejsce w rankingu Premier League jeśli chodzi o rzuty za 180 pkt zobowiązuje i Belg pokaże, na co go stać. Z kolei Anderson też jest solidnym egzekutorem potrójnych 20stek, niemniej to właśnie u Belg w ostatnich kilku spotkaniach można zaobserwować większe skupienie w tej materii. Opcja ze zwrotem wydaje się więc być mało ryzykowna, jest to dobry typ na dziś.

19.04.2021

Co dziś typować? Proponuje darta! Będzie to pierwsze spotkanie obu panów od wygranej De Sousy w finale Grand Slam of Darts w listopadzie. Portugalski darter może myśleć o sobie w kategoriach pechowca, znajdując się w dolnej dwójce – swoimi występami zasłużył na pewno na lepsze wyniki. Z Van Den Berghiem osiągnął ponad 104 punkty, co dało mu piękne zwycięstwo. Dodatkowo, zawodnik rzuca w ostatnich meczach regularnie ponad 5-6 180tek, zdarzało mu się nawet osiągać w tej materii liczbę dwucyfrową, stąd też takie, a nie inne typowanie w powyższym meczu.

Jak typować 16 kwietnia 2021?

16.04.2021

Gotowy kupon na dziś: Farense powita Sporting na Estadio de Sao Luis w 27dmej kolejce ligowej. Ostatnie spotkanie między nimi to wygrana Sportingu 1:0 (grudzień 2020). Od początku sezonu Farense wygrało ledwie 4 z 17stu meczów na własnym terenie. Zaledwie 12% pojedynków domowych zakończyło się ich czystym kontem. Sporting ma nadal sporo do udowodnienia, szczególnie jeśli chodzi o wyjazdy, które wychodzą im odrobinę gorzej niż mecze domowe. Analizując giełdę i opinie specjalistów, Sporting sięgnie dzisiaj po 3 punkty i umocni się w tabeli.

Pewne typy na 13 kwietnia 2021

13.04.2021

Ponownie czyste statystyki, niemniej widzę dosyć spore value w tym zdarzeniu, dodaje więc je do gotowego kuponu. Neymar to najczęściej faulowany zawodnik Ligi Mistrzów – jego dryblingi i długie przetrzymywanie piłki przy nodze powodują u przeciwników białą gorączkę i chęć jak najszybszego przerwania akcji, często też zapobiegają dzięki temu ośmieszaniu przez Brazylijczyka. Kursy tylko zachęcają do takiego wskazania i rozstrzygnięcia w meczu.

Kupon na dzień 12 kwietnia 2021

12.04.2021

Propozycje live podawane są na bazie aktualnych statystyk, cash flow na giełdzie brytyjskiej oraz ruchów kursów na giełdach azjatyckich. Grane są nie tylko najbardziej topowe ligi, również w dużej mierze są to ligi krajów Ameryki Południowej i Środkowej, krajów azjatyckich i niższe ligi europejskie, w tym przypadku druga liga chorwacka. Typ na dziś wydaje się pewniakiem.

Typy na jutro

07.04.2021

Znów trochę statystyk, tym razem piłkarskich. Kylian, jak pewnie większość śledzących poczynania piłkarza osób wie, strzela w PSG praktycznie najczęściej, co przekłada się też na zdobycze bramkowe. Jego średnia w Lidze Mistrzów w tym sezonie to 3 strzały na bramkę. Wilson Manafa z drużyny Porto notuje w Champions League średnio 36 podań na mecz, grzechem by było nie wykorzystać tak niskiej linii, wydaje się to pewniakiem.

Jak typować 6 kwietnia 2021

06.04.2021

Russell Westbrook zalicza kolejny solidny sezon w swoim wykonaniu, szczególnie, jeśli chodzi o potrójne statystyki – na ten moment jest to już osiemnaste triple double i 4 na 5 jeśli chodzi o ostatnie mecze. Uważam, że jest spora szansa na to, aby w meczu z Toronto ponownie popisał się zarówno dwucyfrowym wynikiem punktowym, jak i podobnym w asystach i zbiórkach. Czysto statystyczne wskazanie, ale warte uwagi i dodania do kuponu dnia.

Typ na dziś - 3 kwietnia 2021

03.04.2021

Tym razem na rozkład biorę mecz z NHL – Montreal rozegrał od czasu przerwy spowodowanej przez COVID kilka czterobramkowych meczów, włączając w to zwycięstwo nad dzisiejszym przeciwnikiem – Ottawą. Przed Canadiens kolejna przeprawa w drodze po playoffy w Dywizji Północnej. W zanadrzu będą mieli jeszcze mecze z Calgary Flames, niemniej i tak potrzebują już na tym etapie łatwych punktów. W miejsce Jake’a Allena prawdopodobnie zobaczymy Carey’a Price’a. Z kolei Ottawa miała swoje przebłyski w obecnym sezonie, na minus na pewno niedawne 4 mecze, w których nie strzelili więcej niż po 3 bramki. Spodziewam się wolnego tempa gry z ich strony, co nie jest z kolei domeną „Kanadyjczyków”. Dodatkowo przekonuje mnie obecność w bramce Ottawy Filipa Gustavssona, który lubi tracić sporo bramek – na moim gotowym kuponie celuję w wygraną Montrealu w regulaminowym czasie.

Gotowy kupon na 3 kwietnia 2021

03.04.2021

Addler Mannheim podejmuje dziś drużynę z dołów tabeli – Koelner. Według mnie będzie to pojedynek do jednej bramki, gospodarze są w gazie: wygrali dotychczas 16 z 19stu meczów u siebie, omijają ich poważniejsze kontuzje kluczowych strikerów, co tylko wróży w wysyp goli w tym spotkaniu. W lidze szwajcarskiej Langnau Tigers zmierzy się pretendentem do mistrzostwa, czyli z EV Zug. Goście wygrali już 5 meczów z rzędu i mają apetyt na outsidera. Każdy inny wynik od zwycięstwa gości będzie sporą niespodzianką. Jan Kovar i Carl Klingberg powinni przyczynić się do sukcesu swojego teamu dzisiejszego wieczoru, jest to pewny typ na dziś.

Crazy Slavic

fb

Ilość odsłon strony

Dziś: 1 Łącznie: 26396