Kupon bezpieczny, czyli obstawianie meczów z rozwagą

Sformułowanie zawarte w tytule może rodzić pewne wątpliwości. W końcu zakłady bukmacherskie z założenia stanowią rozrywkę przeznaczoną dla osób, które lubią dreszczyk emocji i adrenalinę związane z balansowaniem na granicy zwycięstwa i porażki. Co więcej, gdyby nie istniało tak wysokie prawdopodobieństwo przegranej, zabawa w typowanie wyników nie byłaby nawet w połowie tak ekscytująca.

Jeśli jednak istnieje taka możliwość czasem warto oszczędzić sobie stresu i zminimalizować ryzyko, a tym samym zwiększyć szanse na wygraną. W szczególności to dobre rozwiązanie dla początkujących graczy, którzy przecierają szlaki i nabierają wprawy. Sprawdź, z jakich rozwiązań możesz skorzystać.

AKO – co to znaczy?

Wytrawni gracze z pewnością doskonale znają ten termin. Często określają go mianem combo bądź taśmy, co już przywodzi na myśl pewne skojarzenia. Z definicji tytułowe AKO oznacza zakład akumulowany. W praktyce jest to kupon, na którym można umieścić nawet kilkadziesiąt pozycji związanych z różnymi dyscyplinami sportu.

Głównym atutem tego rozwiązania jest zastosowanie mnożnika. Każde kolejne zdarzenie uwzględnione na kuponie pozwala podnieść stawkę w puli. Zakłady w takiej formule najczęściej otwierają drogę do astronomicznych wygranych, którymi gracze chętnie chwalą się w internecie. Oczywiście AKO to nie tylko możliwości, ale również zagrożenia. Możesz wytypować właściwy wynik wszystkich spotkań poza jednym. Jeden błąd sprawia, że cała reszta przestaje mieć znaczenie. Istnieje jednak koło ratunkowe, które odrobinę łagodzi zasady gry, a tym samym w wielu sytuacjach może przybliżyć Cię do zwycięstwa.

Czym jest kupon bezpieczny?

Kupon z błędem wcale nie musi od razu oznaczać przegranej. W końcu nie myli się tylko ten, kto nie próbuje, a wielu bukmacherów stara się doceniać starania graczy, aby nie studzić ich entuzjazmu. Obstawianie meczów może stać się znacznie przyjemniejsze, kiedy zdecydujesz się na bezpieczny zakład. To rozwiązanie funkcjonujące na zbliżonych zasadach do kuponu akumulowanego. W praktyce polega to na tym, że dopuszczalny jest jeden błąd. Jeśli raz się pomylisz, a trafisz pozostałe zdarzenia, zdobywasz wygraną.

Propozycja jest o tyle kusząca, że właściwie niczego nie tracisz. Jeżeli trafisz wszystkie pozycje uwzględnione w zakładzie otrzymasz pełną wygraną przewidzianą dla zasad kuponu akumulacyjnego. W razie jednego potknięcia nadal możesz otrzymać kilkukrotną wartość obowiązującej stawki.

Kto oferuje bezpieczny zakład?

Bukmacherzy nieustannie starają się przyciągać nowych graczy i zatrzymać aktualnych. W związku z tym wprowadzają oni opisywane rozwiązanie do swojej oferty. Możesz wybrać tę opcję m.in. w zakładach STS, Fortunie czy też Totolotku. Zanim zdecydujesz się jednak skorzystać z tego wariantu, warto poznać obowiązujące. W ten sposób sprawdzisz, jakie kryteria należy spełnić, aby zagrać z uwzględnieniem bezpiecznego zakładu. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych bukmacherów.

Jak wybrać kupon bezpieczny w praktyce?

Zazwyczaj stosowna opcja zostaje umieszczona na etapie wypełniania kuponu. Wszystkie pozycje dodajesz w standardowym trybie. Pod dodanymi zdarzeniami może znajdować się przełącznik albo miejsce na zaznaczenie haczyka. W ten sposób wyrażasz chęć skorzystania z bezpiecznego zakładu. Jeżeli zasady pozostają dla Ciebie niejasne, warto rozwiać swoje wątpliwości, kontaktując się z działem obsługi.

Dodaj komentarz